Фото переможця | Прізвище, імя | Клас | Зайняте місце | Предмет | ПІП вчителя |
| Гальченко Павло | 8-А | ІІ | англійська мова | Стеценко Віта Станіславівна | | Дубас Юлія | 11-Б | І |
фізична культура
|
Заворотній Петро Михайлович
| | Козак Владислав | 11-Б | ІІІ | фізична культура | Заворотній Петро Михайлович |
| Вороніченко Анна | 11-А | ІІ | астрономія 15.12.12
|
Кріцька Наталя Іванівна
|
| Гальченко Павло | 8-А | І |
фізика 9.12.12
|
Кріцька Наталя Іванівна
|
| Шведов Володимир | 9-А | І |
фізика 9.12.12
|
Кріцька Наталя Іванівна
|
| Давидова Анастасія | 10-А | ІІ | фізика 9.12.12
| Кріцька Наталя Іванівна | | Тітенко Катерина | 7-А | І |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
| | Бончук Діана | 7-А | ІІ |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
| | Нітенко Тетяна | 7-А | ІІ |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
| | Гальченко Павло | 8-А | І |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
|
| Шведов Володимир | 9-А | І |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
| | Доценко Ярослав | 9-А | ІІ |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
| | Корінний Олександр | 10-А | І |
хімія 8.12.12
|
Тітенко Тетяна Сергіївна
|
| Унцеску Руслана | 11-Б | ІІ | хімія 8.12.12
| Тітенко Тетяна Сергіївна | | Шведов Володимир | 9-А | І |
інформаційні технології (ІКТ) 02.12.12
|
Левченко Наталя Анатоліївна
| | Давидова Анастасія | 10-А | ІІ | інформаційні технології (ІКТ) 02.12.12
| Левченко Наталя Анатоліївна | | Стеценко Ярослав | 11-Б | ІІ |
інформаційні технології (ІКТ) 02.12.12
|
Левченко Наталя Анатоліївна
|
| Шведов Володимир | 9-А | ІІІ |
правознавство, 01.12.12
|
Мамалига Наталя Георгіївна
| | Тітенко Лілія | 9-А | ІІІ |
правознавство, 01.12.12
|
Мамалига Наталя Георгіївна
| | Мельніченко Оксана | 10-А | І |
правознавство, 01.12.12
|
Мамалига Наталя Георгіївна
| | Гудаліна Олена | 10-А | ІІ |
правознавство, 01.12.12
|
Мамалига Наталя Георгіївна
| | Нітенко Аліна | 10-А | ІІ |
правознавство, 01.12.12
|
Мамалига Наталя Георгіївна
| | Стеценко Ярослав | 11-Б | І | правознавство, 01.12.12
| Мамалига Наталя Георгіївна | | Кукуєва Анастасія | 10-А | ІІ | трудове навчання, технології 18.11.12
| Шунько Алла Петрівна | | Унцеску Руслана | 11-Б | ІІ |
трудове навчання, технології 18.11.12
|
Шунько Алла Петрівна
| | Бондар Ольга | 9-Б | ІІІ |
трудове навчання, технології 18.11.12
|
Шунько Алла Петрівна
| | Гетьманенко Анастасія | 7-В | ІІ | українська мова та література 17.11.12
| Черненко Валентина Володимирівна |
|
Меню
Календар
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|